Herbadent liga Erpet Golf Centra

Herbadent liga Erpet Golf Centra

Herbadent liga Erpet Golf Centra, je dlouhodobá soutěž čtyřčlenných a vícečlenných družstev.

25. ročník Herbadent ligy Erpet Golf Centra 2018/19

Ve středu 20. 3. se odehrálo semifinále a finále Herbadent ligy Erpet Golf Centra. V prvním semifinále proti sobě nastoupily týmy NIŇA A JEJÍ TYGŘI a GAME OVER, ve druhém se utkaly týmy SENIOR MIX a RYCHLÁ ŽELVA. Pro týmy byly připraveny dárkové tašky hlavního partnera společnosti Herbadent, která vyrábí bylinné produkty podle originálních receptur.

Do finále se probojovaly týmy  NIŇA A JEJÍ TYGŘI a RYCHLÁ ŽELVA. Z vítězství a titulu „Vítěz Herbadent ligy Erpet Golf Centra“ se radoval tým RYCHLÁ ŽELVA, který hrál ve složení Matějka Ctirad, Zonyga Ludvík, Panáček Petr, Páleník Štefan, Staněk Vilda a Uher Oldřich.

Konečné pořadí je následující: třetí místo obsadily týmy SENIOR MIX (Vopička Karel, Juhaniak Jan, Zach Petr, Tichý Pavel, Bayer Jan, Juhaniak Filip, Šubrtová Markéta a Patricie Macková) a GAME OVER (Kodeš Jan, Kodeš Jakub, Kodeš Filip, Čejka Jan, Chvapil Lukáš, Bystřický Tomáš a Cinolter Matěj).

Druhé místo patří týmu NIŇA A JEJÍ TYGŘI, za který hráli Eisler Jan,Eisler Karel, Hakl Luboš, Kubíček Josef a Kamberská Natali.

Z vítězství se radoval tým RYCHLÁ ŽELVA, za který nastupovali Matějka Ctirad, Zonyga Ludvík, Panáček Petr, Páleník Štefan, Staněk Vilda a Uher Oldřich.

 

Herbadent liga Erpet Golf Centra, je dlouhodobá soutěž čtyřčlenných a vícečlenných družstev. Podle počtu přihlášených družstev se v prosinci hraje základní část. Ideální počet startujících družstev je 24, které se po základní části rozdělí do 1., 2. a 3. ligy vždy po osmi družstvech. Hrací dny jsou neděle od 14 hod. a pondělí od 18 hod.

Rozpis baráže a Play off Herbadent ligy EGC 2018_19

Rozpis I a II Herbadent ligy EGC 2018_19

Rozpis Play off II. Herbadent ligy EGC 2018_19

Rozpis III Herbadent ligy EGC 2018_19

Herbadent_liga_rozpis_zakladni_casti_2018_19

Rozlosování Herbadent ligy2018

Propozice Herbadent ligy

Přihláška do ligy