Provozovatel si vyhrazuje právo na uzavření areálu v souvislosti s pořádáním sportovních a společenských akcí.

MČR družstev na FSG simulátorech 2018

Mistrovství ČR družstev na FSG simulátorech

Místo konání: Erpet Golf Centrum Praha

Datum konání: 23. - 25. 2. 2018

O tomto mrazivém víkendu se odehrálo Mistrovství ČR družstev na FSG simulátorech. Kvalifikace se uskutečnila v pražském Erpet Golf Centru a v Golfcentru Hotelu Čechie. Finále turnaje se konalo v neděli 25. 2. v Erpetu. Domácí klub GC Erpet Praha zvítězil v obou kategoriích a mohl slavit mistrovský double. Kapitánem obou družstev byl Richard Bešta, legenda Erpetu a duše týmu.

Zlatou medaili získaly ženy GC Erpet Praha, které obhajovaly loňské vítězství, ve složení Karolína Hájková, Natali Kamberská, Martina Starýchfojtů a Adéla Tarantová. Stříbro si odnesly ženy GC Hradec Králové „A“, bronz GC Hradec Králové „B“

Mužské finále ve složení GC Black Bridge – GC Erpet Praha „A“ bylo velmi napínavé, z vítězství se nakonec radovalo domácí družstvo Erpetu ve složení Martin Bešta, Cyril Cejnar, Aleš Procházka, Jakub Šlapal a David Štrouf. Bronz získali muži GK Čechie „A“.

Výsledky turnaje:

Ženy

1. 1.místo – GC Erpet Praha: Hájková Karolína, Kamberská Natali, Starýchfojtů Martina, Tarantová Adéla
  2. 2.místo – GC Hradec Králové „A“: Kábrtová Barbora, Kábrtová Jana, Přibylová Zuzana, Šafaříková Justýna
  3. 3.místo – GC Hradec Králové „B“: Donátová Kateřina, Kucrová Berenika, Němečková Eva, Starostová Anna

Muži

1. místo – GC Erpet Praha „A“: Bešta Martin, Cejnar Cyril, Procházka Aleš, Šlapal Jakub, Štrouf David
  2. místo – GC Black Bridge: Dostál Vojtěch, Mrákota David, Šmída Jan, Tvoroch Tomáš
  3. místo – GK Čechie „A“: Kluger Vít, Kratochvíl Petr, Páleník Štefan, Weisl Hanuš